Hızlı İletişim
  • Meram Sanayi, Müceddet Sk. No:25
    Meram / KONYA
  • info@aksevinc.com
  • +(90) 332 320 93 84
  • +(90) 332 320 95 65 (Faks)
  • +(90) 532 731 42 92 (WhatsApp)

          

Top
Hakkımızda - Aksevinç Park - Çocuk Oyun Grupları | Kent Mobilyaları
15
page-template-default,page,page-id-15,mkd-core-1.0,woocommerce-no-js,highrise-ver-1.2,,mkd-smooth-page-transitions,mkd-ajax,mkd-grid-1300,mkd-blog-installed,mkd-header-standard,mkd-sticky-header-on-scroll-down-up,mkd-default-mobile-header,mkd-sticky-up-mobile-header,mkd-menu-item-first-level-bg-color,mkd-dropdown-slide-from-bottom,mkd-full-width-wide-menu,mkd-header-standard-in-grid-shadow-disable,mkd-side-menu-slide-from-right,mkd-woocommerce-columns-4,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.7,vc_responsive,elementor-default

“Güçlü olmak için sağlam kökler gerekir”

Şirketimizin temeli 1984 yılında, onursal başkanımız Mehmet SEVİNÇ tarafından, Konya’nın en eski tarihine sahip olan Meram Sanayi Bölgesinde mütevazı bir atölyede atıldı.

Çalışma hayatı serüvenimize başlarken, “Sizin en hayırlınız insanlara en faydalı olanınızdır” felsefesini kendimize rehber edindik. Daha çok kazanmak yerine daha kaliteli üretimi tercih ettik. Ticari ahlak kurallarını yolumuzu aydınlatan bir fener olarak belirledik.

35. Yılımızı kutladığımız bugünlerde, üretimde kalite, ticari hayatın her türlü ahlaki prensiplerine riayet etme konularında sektörünün öncü ve örnek firması olmanın mutluluğunu yaşıyoruz.

Tercih edilme sebebimiz.”

Unutulan ahilik geleneğini canlandırma çabamız en önemli tercih edilme sebebimiz. Ahilik geleneğine göre üretim belirli kurallara göre yapılır, mallarda tek fiyat uygulanır, bozuk ya da pahalı mal satılmazdı.

Geleneğe göre bir Ahi alçakgönüllü ve dürüst olmalı, mal mülk hırsına kapılmamalıydı. Verdiği sözde durmalı, dilinden kimse zarar görmemeliydi. Bu geleneklerin belirlemiş olduğu sınırlar içerisinde kurmuş olduğumuz insani ilişkiler güven duyulan bir ortam oluşturmakta, müşterilerimiz içleri rahat bir şekilde bizi tercih etmektedir..

“Teslimat Süremiz”

Bütün projelerimizi, alanında uzman ekibimizle, güler yüzlü hizmet anlayışını benimseyerek, müşterilerimizin ihtiyacı ve beklentileri doğrultusunda, söz verdiğimiz tarihte eksiksiz ve kaliteli bir şekilde teslim ediyoruz.

İşimizde Gösterdiğimiz Hassasiyet”

Ürünlerimizin büyük kısmının canımızdan kıymetli çocuklarımıza yönelik ürünler olduğunun bilincindeyiz. Kalite ve estetiğin değer ifade etmesi için güvenli olması gerektiğinin farkındayız. Bu yüzden her bir ürünü kendi çocuklarımız kullanacakmış titizliği ile üretiyor ve montajını gerçekleştiriyoruz.

Satış Sonrası Hizmetlerimiz”

Bir ürünün değerini belirleyen en önemli şeylerden birisi satış sonrası servis hizmetidir. Servis Hizmetimizi, ürünümüzü alırken göstermiş olduğumuz ilgiyle sunuyoruz

Gerçekleşen bir ürün satışını bir ilk değil bir başlangıç olarak görüyoruz.

Teşekkür

Elde ettiğimiz bu başarıda büyük pay sahibi olan çalışanlarımıza, bizi tercih eden değerli müşterilerimize şükranlarımızı sunuyoruz.

No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.

WhatsApp Online İletişim